ONLINE KURSLAR
Genel İngilizce - Premium Sürüm
Ä°ngilizceye kendi zamanınızda özgürce çalışın. Hem de online canlı özel öÄŸretmeninizden destek alarak!
Discover English’in geliÅŸkin yurt dışı çözüm ortaklıklarıyla Türkiye’ye getirdiÄŸi, Avrupa Konseyi kriterleriyle uyumlu online bireysel çalışma programları, Ä°ngilizceyi kendi zamanında özgürce çalışmak isteyenlere yepyeni seçenekler sunuyor. Bu seçeneklerin arasında yer alan Genel Ä°ngilizce – Premium Sürüm programı, programın belirli bölümlerinde online canlı özel öÄŸretmen ile çalışma fırsatı sunarak, yenilikçi bir uygulamaya imza atıyor. Bu sayede öÄŸrenciler her ünitede üç kez online canlı özel öÄŸretmen ile çalışarak yazma ve konuÅŸma becerilerini geliÅŸtiriyorlar.
 
 
Teknolojiden yararlanın, Ä°ngilizce çalışabileceÄŸiniz ortamları çoÄŸaltın. Hem online canlı özel öÄŸretmeninizle hem de kendi başınıza!
 
Online kursun HTML 5 tabanlı olması, ders çalışma ortamı konusunda size sonsuz seçenek sunuyor. Çünkü bu özellik sayesinde program iPad ve android tabletlerde sorunsuzca çalışıyor. Artık kur başına 120-150 saatlik çalışma materyalini çantanızda her yere götürebiliyor, trafik ve zaman sıkıntısı yaÅŸamadan dilediÄŸiniz zaman Avrupa standartlarında Ä°ngilizce eÄŸitimi alabiliyorsunuz.
 
Etkili müfredat, ölçülebilir olumlu sonuçlar, online canlı özel öÄŸretmen desteÄŸi
 
Discover English, BaÅŸlangıç seviyesinden Ä°leri C2 – C2+ seviyesine kadar sekiz seviyede online Genel Ä°ngilizce kursu sunmaktadır. Her tam seviye 120 ila 150 saat arasında çalışma süresi içerir. ÖÄŸrenciler tam bir seviyeye (10 ünite) veya yarım seviyeye  (Kısım A, ünite 1-5 veya Kısım B, ünite 6-10) yazılabilirler. Her ünite belirli bir konu çevresinde tasarlanmıştır ve 16 bölüme ayrılmıştır. ÖÄŸrenciler her ünitede online canlı özel öÄŸretmenleriyle 2 yazma ve 1 konuÅŸma dersi yaparlar.
 
DoÄŸru eÄŸitsel yaklaşımlar, gerçek anlamıyla interaktif çalışmalar, canlı pratik yapma olanağı!
 
Online Ä°ngilizce kursumuzda kullanılan yaklaşım, eÄŸitim dünyasında “kılavuzlu/rehberli keÅŸif” (guided discovery) olarak adlandırılan bir yaklaşımdır. Ezbere ya da öÄŸrenciyi pasif hale getiren ve dolayısıyla bilgilerin çabucak unutulmasına neden olan yaklaşımlardan farklı olarak burada öÄŸrenciler dilin kurallarını yardım eÅŸliÄŸinde keÅŸfeder. Bu sayede bilgi zihinde yer eder ve kalıcılığı yükselir.  Bu bizim özellikle vurgulamak istediÄŸimiz bir noktadır çünkü Ä°nternet teknolojileri söz konusu olduÄŸunda her marka “interaktif” özellikleri vurgulamaktadır. Oysa iÅŸe gerçek bir eÄŸitimci noktasından baktığımızda interaktif olmak sadece bilgisayarla etkileÅŸime geçmek deÄŸil insan zihninin, içerik ile etkileÅŸime geçmesidir. Bu tür içerik hazırlamak ise uzmanlık ister. Discover English’in sunduÄŸu tüm online materyaller, bu anlamda güvenilir kaynaklardır.