JUNIOR ENGLISH
Yaz Dil Okulu


  


Okulların tatile girmesiyle aileler endişeyle karışık tatlı bir telaş yaşarlar. Zira çocuklarının bütün bir sömestr boyunca iple çektiği yaz tatili çoktan başladı bile. Çocuklar için yaz tatili ödevden, okuldan uzak bomboş geçirilecek günler anlamına geldiği kadar anne babalar, özellikle de çalışan anne babalar için kritik bir dönem.

Çünkü uzun yaz tatilinde çocuklarının sahip olduğu bitmez tükenmez enerjiyi ev dışına kanalize etmek, bunu yaparken de sosyal ve zihinsel gelişimlerini sağlamak bilinçli aileler için önem taşıyor. Son yıllarda sayıları hızla artan yaz okulları bu açıdan önemli fırsatlar sunuyor.

Peki yaz okulu nasıl seçilmeli, yaz okulunun kriterleri, faydaları nelerdir, çocuklar için yaz okulu gerekli midir?

Discover English geleceğimiz olan çocuklarımızın yaz tatillerini en keyifli ve verimli şekilde geçirebilmelerini sağlamak üzere her yaz özel programlar düzenliyor. Tatil süresince çocuklarınız güvenilir uzman ellerde İngilizce ve aktivitelerle dolu programlardan faydalanıyor. Yeni bir eğitim dönemine daha bilgili ve azimli giriyor.

Çocuğunuza İngilizce öğretmek için geç kalmayın. 14 yaşından sonra dil öğrenimi zorlaşmakta ve daha fazla çaba istemektedir.

Erken yaşta eğitime başlamak çocukların dile hâkimiyetini arttıracak ve bir yetişkinden daha kısa sürede ve daha iyi İngilizce öğrenecektir.

Discover sayesinde çocuğunuzda bu yaşlarda mevcut olan doğal konuşma yeteneğinin hızla geliştiğini göreceksiniz.

Lisede veya Ãœniversitede çocuÄŸunuzun hazırlık okuması için zaman veya bütçe ayırmanız gerekmeyecek.  Ã‡ocuÄŸunuzun geleceÄŸini deÄŸiÅŸtirmek sizin elinizde.
  • Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz.

    0 1 5 8