HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

1998 yılında açılan Discover kısa sürede sunduÄŸu kaliteli eÄŸitimiyle Bakırköy'de en çok talep edilen yabancı dil kursu haline geldi. Discover iÅŸini severek yapan, öÄŸrenci ile yakın diyaloglar kuran, her konuda yardıma hazır, güler yüzlü ve dinamik kadrosuyla, kurulduÄŸundan bu yana ona duyulan güveni sarsmadı. Bu güvenin sonucu olarak bazen hiç istemediÄŸimiz halde bazı kayıtları tüm sınıflarımız dolduÄŸundan geri çevirmek zorunda kaldık.Bu güven ile artan talep bize her ÅŸeyin daha güzelini yapıp yeni projeler üretmemizde yardımcı oldu. ÜrettiÄŸimiz her yeni projeye katılan öÄŸrencilerimiz Discover'da yabancı dil öÄŸrenmenin ayrıcalığını yaÅŸamaktadır.
Discover'ın sıcak ve eÄŸlenceli ortamında yabancı dil öÄŸrenen kiÅŸiler girdikleri iÅŸ ortamlarında kendilerini daha güvende hissetmekte ve yeni iÅŸler baÅŸarmanın heyecanını yaÅŸamaktadırlar.
Tümü pedagojik formasyon sertifikasına sahip deneyimli ve nitelikli öÄŸretmen kadrosu ve yöneticileri ile Discover'da güvenilir bir eÄŸitim alacaksınız.
Tüm öÄŸretmenlerimiz AR-GE bölümü tarafından düzenlenen seminerler ile mesleki bilgilerini yenileme ve yabancı dil eÄŸitimi alanındaki yenilikleri takip etme fırsatını bulurlar. Discover eÄŸitim sistemi öÄŸrencilerimizi hem görsel hem de iÅŸitsel yönden destekleyerek fonksiyonel ve iletiÅŸimsel bir yabancı dil öÄŸretmeyi hedefler. EÄŸitim, yardımcı materyaller ile desteklenerek dersler zevkli ve eÄŸlenceli bir ÅŸekilde yapılır.
Discover'da önce öÄŸrenmeyi öÄŸrenecek ve sonra bir yabancı dili konuÅŸma zevkini yaÅŸayacaksınız. Sıcak bir ortamda her an öÄŸretmeninizin desteÄŸi ile kendinizi geliÅŸtirme fırsatı bulacaksınız.

Garanti Belgesi Verebilen Bir Dil Okulu
Discover'da güleryüzlü ve dinamik öÄŸretmenlerle verilen kaliteli bir eÄŸitimin yanında öÄŸrenci rehberlik ve danışmanlık hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Discover Ä°ngilizce & Almanca yabancı dil kursu, ülkemizde yabancı dil eÄŸitiminde ilk kez 'GARANTÄ° BELGESÄ°' verebilen bir dil okulu olabilmenin gururunu sizlerle paylaÅŸmak istiyor. Artık 'Ben Ä°ngilizce öÄŸrenemem', 'Çok denedim ama olmadı' veya 'Ä°ngilizceyi gerçekten nerede öÄŸrenebilirim?' soruları aklınıza bile gelmeyecek. Discover baÅŸarısı kanıtlanmış bir eÄŸitim sistemi ile geleceÄŸe güvenle bakan kiÅŸiler yetiÅŸtirmeyi hedeflemektedir.
 
Her öÄŸrenciye kur baÅŸlangıcında verdiÄŸimiz 'Garanti Belgesi' ile yabancı dili en verimli ÅŸekilde öÄŸrenebileceÄŸini ve gelecek yaÅŸantılarında bu dili baÅŸarıyla kullanabileceklerini garanti ediyoruz. Altı kur bitiren her öÄŸrencimiz, öÄŸrendikleri dili kullanarak baÅŸarılı bir ÅŸekilde iletiÅŸim kurabilmektedirler. Discover eÄŸitim merkezi, altı kurluk bir eÄŸitimden sonra, öÄŸrencilerimizin 'Cambridge Üniversitesi' tarafından yapılan 'First Certificate' sınavında baÅŸarılı olacaklarının garantisini vermektedir. Bu sistem ile Ä°ngilizce öÄŸrenmek artık hayal deÄŸil. Bu hayali gerçekleÅŸtirmek için sadece Discover'a gelmeniz yeterli. Discover 2006 yılında "TOEFL EĞİTÄ°M MERKEZÄ°" yetkisini almıştır. Discover'da her ay 6000'e yakın dünya çapındaki neredeyse tüm üniversitelerin ve kamu kuruluÅŸlarının kabul ettiÄŸi TOEFL eÄŸitimi yapılmaktadır. Discover Almanca Kursları yüksek baÅŸarı yüzdesiyle yüzlerce kiÅŸinin Aile BirleÅŸim için gerekli Start A1 Sınavı'ndan baÅŸarılı olmasını saÄŸlamıştır. BaÅŸarılarımız sizden aldığımız destekle devam etmektedir.
 
Discover'ın sunduÄŸu ayrıcalıklı bir ortamda eÄŸlenerek Ä°ngilizce öÄŸrenmenin heyecanını yaÅŸamak için sizi bekliyoruz.
Hayallerinizi ertelemeyin!